Želite biti vedno na tekočem? Izberi Ptujinfo kot prednostni vir na Googlu.

Serija prevar na Štajerskem: Mislil, da je zadel 8000 evrov, ostal pa brez več kot 60 tisočakov

| v Kronika

Spletne prevare so tudi na območju Policijske uprave Celje vse pogostejše, storilci pa vse bolj iznajdljivi. Samo v zadnjih dveh dneh so obravnavali štiri spletne prevare, v enem so občana oškodovali za več kot 60.000 evrov.

Kot so navedli na Policijski upravi Celje, je neznani storilec poklical občana in ga prepričal, da si je na telefon namestil aplikacijo, saj naj bi v nagradni igri zadel 8000 evrov. 

V nadaljevanju so mu na njegov račun nakazali višji znesek, od katerega si je odštel dobitek, ki naj bi ga zadel, na drug račun pa vrnil preostanek nakazanega denarja. 

Z lažnim prikazovanjem so ga nato pretentali, da je v svojo škodo opravil še več nakazil na druge račune in ga oškodovali za dobrih 60.000 evrov.

Neznancem omogočila dostop do spletne banke in ostala brez denarja

V drugem primeru je neznanka poklicala občana in mu povedala, da ima na računu za 8000 evrov kripto valut in da mu bo denar nakazala, če ji omogoči dostop do svojih bančnih podatkov. Z njegovega računa je nato dvignila dobrih 1000 evrov.

Tudi v tretjem primeru je občan storilcu omogočil dostop do spletne banke. Ker na računu ni imel denarja, bil pa je pooblaščen na partnerkin transakcijski račun, si je neznani storilec s pomočjo dostopa do spletne banke, ki mu ga je omogočil občan, uredil predplačniško kartico in si je z računa, na katerega je bil občan pooblaščen, na predplačniško kartico nakazal okoli 2500 evrov.

Goljufa v imenu občana zaprosila za hitri kredit

V četrtem primeru sta neznanca poklicala občana in ga prepričala, da ima na računu s kripto valutami okoli 10.000 evrov in da jih lahko dvigne, če jima posreduje podatke o bančnem računu, kar je tudi storil. 

Ker na računu občan ni imel denarja, sta neznanca v njegovem imenu na banki zaprosila za hitri kredit v višini 2000 evrov, banka jima je kredit odobrila in sredstva nakazala na občanov račun, neznana storilca pa sta sredstva takoj prenakazala na drug račun in ogoljufala občana.

Na policiji ob tem svetujejo občanom, naj ne nasedajo tovrstnim telefonskim klicem, naj neznancem ne pošiljajo svojih podatkov, naj ne razkrivajo številke PIN kreditne ali debetne kartice in gesel za spletno banko.

Komentarji

OPELJEŠENI

Tudi meni se je to zgodilo. Točno pred tednom dni. Opelješili so me za 30k€. To ne zanima niti Deželne banke, nič kaj prida pa niti policije. Pač samo vodijo statistiko. Se pa vprašam, zakaj na TV nikoli ni kake oddaje o tem?! Delovno ljudstvo je treba seznaniti s prefinjenimi prijemi, ki jih izvajajo "majstri" praviloma po telefonu in te prosijo, če si lahko naložiš iz spletne trgovine določeno aplikacijo, ki goljufu potem služi za vstop v tvoj telefon in potem do spletne banke. Ena teh vohunskih aplikacij ima ikono KENGURUJČKA. Je koliko-toliko nova, tako da je ljudje še ne poznajo. Majstri so v teh aktivnostih tako prefrigani, da niti ne veš, kako so te zjebali. Na daljavo ti zaklenejo telefon, ne moreš klicati, drugi tebe lahko, ne moreš pogledati stanja na računu, skratka ne moreš nič. Mene je drugo jutro klicala zaposlena na banki in mi s tresočim glasom povedala, da so se ponoči na mojem računu dogajale "čudne" stvari. Nič novega sem odvrnil. Sem že navajen. Ene tri leta nazaj so me že opizdili tako, le da takrat na NKBM. Tudi njih ni kaj dosti prizadelo, zato sem banko zamenjal. A glej ga zlomka, vzorec se nadaljuje. Ne vem več, kaj si naj mislim. Ali majstri z banko sodelujejo...???

Pacen1234

Vsak teden je govora o tem!! Pa še vedno nasedajo na ene in iste fore!!! Mene večkrat kličejo da imam 7000, 8000 pa vedno rečem da ni časa... pa telefon dam dol pa govori v prazno.... samo rečem če je nehala govoriti... pa prekinem...

Komentarji

OPELJEŠENI

Tudi meni se je to zgodilo. Točno pred tednom dni. Opelješili so me za 30k€. To ne zanima niti Deželne banke, nič kaj prida pa niti policije. Pač samo vodijo statistiko. Se pa vprašam, zakaj na TV nikoli ni kake oddaje o tem?! Delovno ljudstvo je treba seznaniti s prefinjenimi prijemi, ki jih izvajajo "majstri" praviloma po telefonu in te prosijo, če si lahko naložiš iz spletne trgovine določeno aplikacijo, ki goljufu potem služi za vstop v tvoj telefon in potem do spletne banke. Ena teh vohunskih aplikacij ima ikono KENGURUJČKA. Je koliko-toliko nova, tako da je ljudje še ne poznajo. Majstri so v teh aktivnostih tako prefrigani, da niti ne veš, kako so te zjebali. Na daljavo ti zaklenejo telefon, ne moreš klicati, drugi tebe lahko, ne moreš pogledati stanja na računu, skratka ne moreš nič. Mene je drugo jutro klicala zaposlena na banki in mi s tresočim glasom povedala, da so se ponoči na mojem računu dogajale "čudne" stvari. Nič novega sem odvrnil. Sem že navajen. Ene tri leta nazaj so me že opizdili tako, le da takrat na NKBM. Tudi njih ni kaj dosti prizadelo, zato sem banko zamenjal. A glej ga zlomka, vzorec se nadaljuje. Ne vem več, kaj si naj mislim. Ali majstri z banko sodelujejo...???

Pacen1234

Vsak teden je govora o tem!! Pa še vedno nasedajo na ene in iste fore!!! Mene večkrat kličejo da imam 7000, 8000 pa vedno rečem da ni časa... pa telefon dam dol pa govori v prazno.... samo rečem če je nehala govoriti... pa prekinem...

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Scena

Slovenija

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura