Slika je simbolična.
Policisti so ujeli serijskega tatu. Le dan kasneje so na prste stopili še enemu.

Policisti Policijske postaje Slovenska Bistrica so 14. januarja v eni izmed trgovin v Slovenski Bistrici izsledili osebo, za katero obstaja utemeljen razlog za sum, da je iz več trgovin na območju Slovenske Bistrice izvršila več tatvin raznih artiklov.

Ukradene artikle odpeljal s tovornim vozilom

Dan kasneje so bili policisti Policijske postaje Slovenska Bistrica obveščeni o tatvini v eni izmed trgovin v Slovenski Bistrici ter o tem, da je storilec kraj dejanja zapustil s tovornim vozilom.

Tovorno vozilo in osumljenec sta bila kmalu izsledena. 

Pri tem je bilo ugotovljeno, da je osumljeni prevažal večjo količino prehrambnih izdelkov, za katere obstaja utemeljen sum, da so bili odtujeni, saj ni znal navesti izvora artiklov, niti ni posedoval računa. 

Prav tako je moški vozil brez veljavnega vozniškega dovoljenja in mu je bilo vozilo zaseženo. Zoper oba osumljena bosta na pristojno tožilstvo podani kazenski ovadbi zaradi utemeljenega suma storitve kaznivih dejanj. 

Ostanite na tekočem v vsakem trenutku!

Prijavite se na e-novice in vsak teden prejmite na svoj e-naslov najboljše objave iz Ptuja, ekskluzivne novice in privlačne nagradne igre.

Starejše novice