Ekipi sta se razšli z rezultatom 3:2, NŠ Mura pa je s to zmago dodatno utrdila svoj položaj na vrhu ligaške lestvice.

Na nogometni zelenici na Ptuju je potekalo srečanje med prvouvrščeno ekipo v 2. slovenski nogometni ligi NŠ Mura ter drugouvrščeno ekipo NK Drava iz Ptuja. Domačini so kljub borbeni igri in kar dvakratnemu vodstvu na koncu morali priznati premoč Mure.

Najprej so po zadetku Cufarra v 48. minuti povedli nogometaši Drave, a je v 60. minuti je z zadetkom Roka Sirka Mura uspela izenačiti na 1:1. Že v 70. minuti je ponovno povedla Drava, a je čez tri minute mrežo domačinov zatresel Luka Bobičanec, ki je izenačil na 2:2, nato pa je končni rezultat 3:2 z zadetkom v 78. minuti potrdil še Sirk.

Ekipi sta se tako razšli z rezultatom 3:2, NŠ Mura pa je s to zmago dodatno utrdila svoj položaj na vrhu ligaške lestvice.