Prvo tekmo šestega kroga v 2. slovenski nogometni ligi so na mestnem stadionu gostili Ptujčani.

Dravaši so gostili nogometaše Krke in zmagali z rezultatom 2:1 ter tako vnovčili pomembne tri točke v boju za vrh.

Prvenec trenerjevega sina

Domači, ki so sicer imeli večji del tekme žogo v posesti, so se prvič veselili v 36. minuti, ko je mrežo gostov zadel Jaka Bizjak. V drugem polčasu je v 59. minuti sledil izenačujoč zadetek gostujočega igralca Davida Škrbca, končni rezultat na tekmi pa je v 75. minuti dosegel trenerjev sin Svit Sešlar. 16-letnik je dosegel svoj prvenec v članskem dresu NK Drava Dakinda Ptuj.

Igralci (še) niso v želeni formi

Trener Simon Sešlar je po tekmi dejal, da igralci niso v želeni formi, zato je nadvse pomembno, da tovrstne dvoboje zmagujejo.

»Ves čas smo imeli pobudo na igrišču, a mreže nismo zatresli. K sreči smo zmogli dovolj moči, da smo zmagali,« je poudaril Sešlar.