Krog pred koncem tekmovanja v 2. slovenski nogometni ligi je vse bolj vroče. Prvouvrščena Mura se je sicer že uvrstila v 1. slovensko nogometno ligo, v boju za kvalifikacije pa še vedno ostajata ekipi Drave in Nafta 1903.

Ptujčani so v 29. krogu gostovali na Fazaneriji pri Muri in rezultat je bil po 90. minutah igre 2:1 za goste. Ekipa Drave je prvič zatresla mrežo domačih v 9. minuti, ko je z lepim zadetkom iz roba kazenskega prostora zadel Matthias Fanimo.

Dravaši niso dolgo čakali na drugi zadetek. V 15. minuti je bil ponovno uspešen Fanimo, medtem ko so domači igralci v 86. minuti sicer uspeli znižati rezultat, a se ta do konca ni več spremenil. Mura ima na prvem mestu 69 točk, Drava je druga s 63 točkami, Nafta pa tretja z 61 točkami.