Le dan zatem, ko je za las zgrešil uvrstitev med prvo peterko na tekmi All star, je Luka Dončić z izjemno igro Dallas ponesel do zmage.

Dallas je v domači dvorani s 106:101 premagal Detroit Pistons, glavne zasluge za 22. zmago v sezoni pa nosi slovenski čudežni deček svetovne košarke Luka Dončić. 19-letnik je nasprotnikom 'nasul' kar 32 točk in dodal še osem skokov ter podaj.

Izkupiček Luke Dončića v 35 minutah: 32 točk, 8 skokov, 8 podaj, 2 ukradeni žogi, 1 blokada.

Dončić je zadnji žebelj v krsto Detroita zabil minuto in 20 sekund pred konce, ko je z izjemnim metom povišal prednost na 7 točk. V zadnji minuti je zadel še dva prosta meta in postavil strelski rekord v domači dvorani. S tem je bil najboljši strelec v dresu Teličkov, medtem ko je pri gostih 35 točk zadel Blake Griffin.