Štajerski policisti so včeraj obravnavali eno prometno nesrečo s hudimi poškodbami, dve z lažjimi poškodbami in šestnajst prometnih nesreč z materialno škodo.
Prometno nesrečo s hudimi poškodbami so celjski policisti obravnavali včeraj, nekaj pred 17. uro, v Jezercah pri Dobjem, na območju Policijske postaje Šentjur.
56-letna voznica osebnega avtomobila je vozila iz smeri Dobja proti Šentjurju. V desnem ovinku je zaradi vožnje z neprilagojeno hitrostjo vozilo zdrselo v levo in trčilo najprej v obcestni robnik in nato zdrselo v jarek ob cesti, nakar se je prevrnilo na streho.
Hudo poškodovano voznico so z reševalnim vozilom odpeljali v Splošno bolnišnico Celje.
-
Kronika | 0 komentarjev
FOTO: Na Štajerskem zagorelo v silosu za bitumen
V nedeljo, okoli 15.30, se je na lokalni cesti Gaberke – Spodnji Razbor, zgodila prometna nesreča, v kateri sta bila udeležena kolesar in neznani voznik neznanega terenskega vozila, temnejše barve.
Neznani voznik osebnega vozila, ki je vozil iz smeri Gaberk proti Spodnjemu Razborju je v bližini stanovanjske hiše Podgorje 163, občina Slovenj Gradec, zaradi vožnje po levi strani vozišča, z levim zunanjim ogledalom trčil v kolesarja, ki mu je pripeljal nasproti. Po trčenju neznani voznik ni ustavil temveč je nadaljeval z vožnjo v smeri Spodnjega Razborja.
Kolesar se je v trčenju lažje poškodoval, v trku s kolesarjem je na vozilu prišlo do poškodbe levega ogledala. Voznika policisti pozivajo, da se zaradi razjasnitve okoliščin prometne nesreče oglasi na Policijsko postajo Slovenj Gradec. Očividce in vse, ki o trčenju karkoli vedo prosijo, da o tem policiste obvestijo na telefonsko številko Policijske postaje Slovenj Gradec 02 87 25 400, ali telefonsko številko 113 oziroma na anonimno številko policije 080 1200, so sporočili s Policijske uprave Celje.