Želite biti vedno na tekočem? Izberi Ptujinfo kot prednostni vir na Googlu.

Zgodaj zjutraj padla z mostu: 26-letnik umrl, 20-letnica hudo poškodovana

| v Kronika

Hudo poškodovano 20-letnico so reševalci prepeljali na zdravljenje, policija za zdaj ne sumi kaznivega dejanja.

Kranjski policisti so bili danes zgodaj zjutraj obveščeni o tragičnem dogodku, v katerem je življenje izgubil 26-letni moški, 20-letna ženska pa je bila hudo telesno poškodovana.

Po doslej zbranih informacijah sta moški in ženska sedela na zaščitni ograji mostu čez reko Kokro, nato pa iz za zdaj še neznanega razloga padla v globino.

Policisti so bili o dogodku obveščeni okoli 4.20. Moški je pri padcu utrpel tako hude telesne poškodbe, da je na kraju umrl. Hudo poškodovano 20-letnico so reševalci z reševalnim vozilom prepeljali v zdravstveno ustanovo, kjer je ostala na zdravljenju.

Na kraju dogodka so poleg policistov posredovali tudi gasilci in zdravstveno osebje.

Policisti so kraj dogodka zavarovali in opravili ogled, nadaljujejo pa tudi z zbiranjem obvestil in ugotavljanjem vseh okoliščin tragičnega dogodka. Po doslej zbranih informacijah ni suma, da bi šlo za kaznivo dejanje.

Preberite še

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Scena

Slovenija

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura