Foto: Jaka Arbutina
Zapeljiva podoba, ki je jemala dih, in energičen nastop, ki je razgrel pustno noč. Ptujski pustni večer je razgrela Severina z vročo opravo.

V Karnevalski dvorani Campus Sava na Ptuju je sinoči potekal nepozaben koncert, na katerem je nastopila hrvaška glasbena diva Severina.

Pevka je z vročo opravo in energičnim nastopom poskrbela, da je bilo vzdušje na vrhuncu od začetka do konca. Obiskovalci s Ptuja, okolice in drugih krajev Slovenije so doživeli večer, ki si ga bodo še dolgo zapomnili.

Severina je namreč na oder stopila v zapeljivi črni opravi, ki ni pustila veliko domišljiji. Izrezani detajli, visoke pete in samozavesten nastop so dodatno dvignili temperaturo v dvorani.

Pevka je od samega začetka navdušila s svojimi največjimi uspešnicami, med njimi Uno momento, Virujem u te in Moja štikla. Ob ritmih njenih pesmi je množica pela in plesala, vzdušje pa je bilo na trenutke prav evforično.

Ostanite na tekočem v vsakem trenutku!

Prijavite se na e-novice in vsak teden prejmite na svoj e-naslov najboljše objave iz Ptuja, ekskluzivne novice in privlačne nagradne igre.

Foto: Jaka Arbutina

Starejše novice