Joker out napolnili dvorano Campus. Kako je bilo?
Včeraj zvečer je v dvorani Campus Sava Ptuj potekal koncert ene najbolj vročih glasbenih imen domače scene - skupine Joker Out, ki je pritegnil množico obiskovalcev in popolnoma napolnil prizorišče.
Na odru so se zvrstili še Slow Monkeys.
Od prvega akorda dalje sta obe zasedbi občinstvo popeljali skozi dinamičen in raznolik glasbeni program, ki je prepletel energične ritme, prepoznavne refrene in pristno povezanost z občinstvom.
Skupina Joker Out je s svežimi in dobro znanimi uspešnicami poskrbela za večerne vrhunce ter navdušila s svojim prepoznavnim slogom in močno odrsko prisotnostjo. Med skladbami ni manjkal niti najnovejši singel Supersonic niti evrovizijski Carpe Diem.
Vzdušje je bilo čez celoten večer živahno in polno pozitivne energije, obiskovalci pa so koncert večkrat nagradili z glasnim ploskanjem in petjem skupaj z nastopajočimi. Že danes zvečer pa bo dvorano Campus razgrel še DJ Umek.