Zbrali smo nekaj predlogov, kam se lahko odpravite ta konec tedna.
Torej, kam ta konec tedna? V soboto, 18. oktobra se ob 9. uri v Stari steklarski začne Osnovni tečaj lončarstva.
Popoldne vas na Domačiji Kogl čaka VINO NI VODA 2025: Izlet z degustacijo.
Za dozo smeha v regiji poskrbi Brata: glasbena komedija po resničnih dogodkih v Domu kulture Ormož, kjer se brata Šalehar po treh desetletjih znova srečata na odru. Ob 18. uri.
Komedija nadaljuje tudi malo višje ob Dravi – v Kulturnem domu Selce bo ob 18. uri Komedija »Na kmetih«.
V Areno Campus Sava Ptuj se ob 20. uri vrača Perpetuum Jazzile – Vokalna ekstaza, sloviti vokalni orkester z energičnim programom in svetovno znanimi priredbami.
Dalmatinski večer v nedeljo
V nedeljo, 19. oktobra bo v avstrijskem Bad Radkersburgu, v Kongresnem centru Zehnerhaus, ob 17. uri Pustolovščina po Južni Ameriki, vizualno potopisno predavanje z 16.000 kilometri vtisov iz Argentine, Čila, Peruja, Bolivije in Brazilije.
Nasmeh čez mejo občin pa znova ponuja Komedija »Na kmetih« v Gasilskem domu Trniče, kjer podeželska »operativa« še enkrat poskrbi za krohot. Ob 17. uri.
V Domu kulture Slovenske Konjice bo ob 19. uri Dalmatinski večer s Klapo Kampanel.
Za drugo aktualno dogajanje spremljajte koledar dogodkov na Ptujinfo.