Voznica pri Juršincih zapeljala v jarek, dve osebi lažje poškodovani

| v Kronika

Razgrajanje v Mariboru, vlom in prometna nesreča v policijski kroniki.

Mariborski operativno-komunikacijski center je med 5. uro včeraj in 5. uro danes prejel 148 klicev, med njimi 64 interventnih oziroma takšnih, pri katerih je bilo potrebno posredovanje policije.

V tem času so policisti obravnavali tudi devet kaznivih dejanj, štiri prometne nesreče prve kategorije in eno prometno nesrečo druge kategorije. 

Enemu vozniku je bilo zaseženo vozilo, obravnavali pa so tudi sedem kršitev javnega reda in miru, od tega tri v zasebnem prostoru.

V Mariboru so policisti obravnavali kršitev javnega reda in miru, kjer je moški razgrajal, vpil na varnostnike in jih žalil. S kršitvami ni prenehal niti ob prihodu policistov, zato mu je bilo odrejeno pridržanje. Izdali so mu tudi plačilni nalog.

Vlom v stanovanje

Na območju Slovenje vasi je bilo skozi okno vlomljeno v stanovanjsko hišo. Odtujenih je bilo več predmetov, med drugim tudi nakit. 

Lastnik je oškodovan za približno 600 evrov.

Trčil v prometni znak

V okolici Juršincev je voznica osebnega avtomobila trčila v prometni znak in zapeljala v jarek, kjer je vozilo obstalo.

Voznica in sopotnik sta se lažje poškodovala, voznici pa je bil izdan plačilni nalog.

Preberite še

Komentarji

LEON JEHIN

Revica si je poškodovala avto, sedaj pa jo bodo še žace dokrajčili...

Komentarji

LEON JEHIN

Revica si je poškodovala avto, sedaj pa jo bodo še žace dokrajčili...

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Scena

Slovenija

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura