Pevka iz okolice Ptuja Nuša Rojs je razkrila, da rada sama skrbi za okolico doma in pri tem prav uživa.
Pevka Nuša Rojs, ki prihaja iz okolice Ptuja, je na družbenem omrežju Facebook pred kratkim razkrila, da svoj prosti čas rada nameni urejanju okolice doma.
V objavi je delila fotografijo s kosilnico in zapisala, da pri hiši ne uporablja robotov, saj vse raje opravi sama.
»Resno, jaz uživam v tem, ko urejam svoje okolje,« je zapisala in dodala, da skupaj z Makito, njeno kosilnico, tvorita odličen par.
Ob tem je Nuša poudarila, da objava ni reklama za znamko kosilnic, a se je v šali poigrala z mislijo, da bi z veseljem sprejela njihovo sodelovanje.
»Še nimam njihove 'pinki šraufarce' in se priporočam. Ker za 'šraufat' imam tudi kar nekaj.«
Z zapisom je pevka pri svojih sledilcih poskrbela za nasmeh, hkrati pa pokazala, da poleg glasbe rada zavihne rokave.