V hiši, ki jo je minuli teden požar popolnoma uničil, danes ponovno zagorelo.
Danes ob 10.12 je ponovno zagorelo v stanovanjski hiši v Veliki Varnici v občini Videm. Požar so pogasili gasilci PGD Leskovec, poroča uprava za zaščito in reševanje.
Kot smo že poročali tukaj, je v petek zvečer v naselju Velika Varnica zagorela starejša hiša, ki je bila v požaru popolnoma uničena.