Na televizijske ekrane se vračajo kontroverzna imena! V Kmetijo La Toya, Igor in Carmen

| v Scena

Nova presenečenja na Kmetiji! Poleg že predstavljenih tekmovalcev v šov vstopa še dodatna trojica znanih obrazov.

Gledalce resničnostnega šova Kmetija tudi letos čakajo presenečenja. Če je kdo mislil, da so bili vsi tekmovalci letošnje sezone že razkriti, se je motil. Na Kmetijo namreč vstopa še dodatna trojica, ki bo po napovedih ustvarjalcev nedvomno popestrila dogajanje in premešala odnose med tekmovalci.

Vrača se La Toya Lopez, ki je v Kmetiji slavnih pustila močan pečat, znova prihaja tudi vedno samosvoj in karizmatičen Igor Mikič, petke pa bo za gojzarje zamenjala Carmen Osovnikar, ki jo poznamo iz šova Sanjski moški.

Njihov prihod bodo gledalci lahko spremljali že v prvi oddaji, ki bo na POP TV na sporedu v ponedeljek, 2. februarja, ob 20. uri.

»Glej me z očmi. Smej se mi z usti. Vzljubi me s srcem,« pravi Igor, ki se na Kmetijo vrača z željo, da pokaže, kako časten in plemenit je poklic kmeta. 38-letnik se opisuje kot delaven, iskren in čustven moški, ki mu veliko pomenita pravičnost in spoštovanje. 

Njegovo vodilo je prepričanje, da »brez dela ni jela«, po značaju pa pravi, da je najbolj podoben pujsu, »ker je njegova najljubša barva roza, je vedno vesel in ker rije v probleme«. Če bi zmagal, bi nagrado namenil novi glasbi, potovanjem in prihodnosti, a poudarja, da mu največ pomeni spoštovanje sotekmovalcev.

Na Kmetijo se vrača tudi La Toya Lopez, ki je v Kmetiji slavnih pustila močan pečat. 43-letnica iz Nove Gorice se v šov podaja zaradi osebnega izziva, sebe pa vidi kot sposobno, praktično in prilagodljivo. Ne stavi na strategije in konflikte, temveč na delo in sodelovanje. 

Kot kmečko orodje bi bila »vedro za zalivanje, saj imam rada rože in skrbim za detajle«. Najbolj bo pogrešala psa Amorja in vsakodnevno kofetkanje, morebitno nagrado pa bi porabila premišljeno.

Prvič bo v Kmetiji sodelovala tudi Carmen Osovnikar, 43-letna samostojna podjetnica iz Maribora, znana iz šova Sanjski moški. Na Kmetijo ne prihaja po zmago, temveč želi dokazati, »da lahko tudi diva kida gnoj«. Sebe opisuje kot srčno in navezano na ljudi ter živali, konfliktov pa se ne boji, saj reagira hitro in neposredno. 

Po značaju se primerja s kokoško, »ker ne znam biti pri miru in imam vedno veliko obveznosti in skačem od opravka do opravka.« Najbolj bo pogrešala toplo vodo, mamo in psa Guccija, kljub zdravstvenim izzivom pa obljublja, da bo za svojo kmečko družino dala vse od sebe. 

Komentarji

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Scena

Slovenija

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura