Na Ormoškem neznanec izruval mejnik, odnesel ga je neznano kam

| v Kronika

Ormoški policisti so v preteklem dnevu obravnavali več pomembnejših dogodkov.

Policisti Policijske postaje Ormož so v preteklem dnevu obravnavali tri pomembnejše dogodke. V ponedeljek, 13. februarja, so zjutraj, ob 9.40, vozniku odvzeli vozniško dovoljenje in prepovedali nadaljnjo vožnjo, saj je bil voznik pozitiven pri opravljanju hitrega testa na prepovedane substance. 

Voznik je zavrnil odrejen strokovni pregled, zoper kršitelja pa bo na pristojno sodišče podal obdolžilni predlog. 

V popoldanskih urah, ob 14.19, so bili obveščeni o kaznivem dejanju odstranitve ali poškodovanja uradnega pečata ali znamenja. Neznani storilec je izruval mejni kamen in ga odnesel neznano kam. Po zbranih obvestilih sledi kazenska ovadba na okrožno tožilstvo na Ptuju. 

Prišlo je tudi do nesreče 

Okoli 18.00 so bili na kraju prometne nesreče z gmotno škodo v Veliki Nedelji. Na kraju so ugotovili, da je voznik osebnega avtomobila zapeljal na nasprotno stran vozišča in čelno trčil v nasproti vozeče vozilo. 

Ugotovili so, da je povzročitelj vozil pod vplivom alkohola, alkotest je pokazal 0,76 miligramov alkohola v litru izdihanega zraka. 

Prometno nesrečo obravnavajo kot kaznivo dejanje nevarne vožnje v cestnem prometu, povzročitelju so odvzeli vozniško dovoljenje, prepovedali nadaljnjo vožnjo in odredili strokovni pregled. 

Po vseh zbranih obvestilih bodo zoper povzročitelja prometne nesreče podali kazensko ovadbo na državno tožilstvo na Ptuju. 

Preberite še

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Scena

Slovenija

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura