Na Ptuj prihaja druga Ptujska Perutničkijada. Tekmovanje v peki perutničk s koncerti in neomejeno pojedino bo razveselilo domačine.

Ljubitelji perutničk in zabave, pripravite se, kajti prihaja druga Ptujska Perutničkijada, ki bo 7. septembra pri Qcentru na Ptuju ob 17.00.

Druga Ptujska Perutničkijada bo združila najboljše žar mojstre, glasbene spektakle in družinsko zabavo.

Kulinarično doživetje in glasba

Ta edinstveni dogodek, ki bo 7. septembra pri Qcentru, bo poskrbel za pravo kulinarično doživetje, saj boste obiskovalci za simbolično konzumnino šest evrov lahko uživali v neomejenih količinah perutničk.

Priložnost, da se preizkusite v pokušini različnih specialitet, ki jih bodo pripravili tekmovalci, bo zagotovo poskrbela, da bo vsak obiskovalec našel svojo najljubšo različico tega priljubljenega prigrizka.

Program dogodka bo še posebej bogat, saj bodo za glasbeno spremljavo poskrbeli Skater, Dejan Dogaja in Ansambel Žlahtneži.

Najmlajše bo razveselil klovn Tomi

Obiskovalci bodo lahko uživali v glasbi in preizkušali najboljše perutničke v mestu, poskrbljeno pa bo tudi za najmlajše.

Ob 18.00 bo na oder stopil klovn Tomi, ki bo s svojimi vragolijami in smehom razveselil otroke vseh starosti.

Tekmovanje

Perutničkijada bo tekmovalni dogodek, kjer se bodo kuharji potegovali za naziv Najboljše perutničke Ptuj 2024.

Pripravili bodo različne marinade in tehnike peke, obiskovalci pa boste lahko glasovali za svojega favorita.

»To je priložnost, da skupaj s prijatelji in družino preživite zabavno popoldne, ob tem pa se nasmejete, dobro najeste in uživate v odlični glasbi,« so povedali organizatorji.

Za vse, ki si želite doživeti nepozabno kulinarično izkušnjo in ob tem podpreti lokalno dogajanje, je druga Ptujska Perutničkijada dogodek, ki ga ne smete zamuditi.

Na tekmovanje se lahko prijavite na številko 031 502 492 (Jernej). Prijave so odprte do 5. septembra.

Starejše novice