Želite biti vedno na tekočem? Izberi Ptujinfo kot prednostni vir na Googlu.

Na Ptuju vsak dan podarijo več toplih obrokov ljudem v stiski: »To ni marketing, to je človečnost.«

| v Lokalno

Pri Beki Kebabu znova pozivajo vse, ki si hrane ne morejo privoščiti, naj pridejo brez sramu.

Na Ptuju tudi letos odmeva lepa gesta ponudnika hitre prehrane Beki Kebab na Volkmerjevi cesti, kjer so znova pozvali ljudi v stiski, naj brez sramu pristopijo po topel obrok.

Kot so zapisali v objavi na družbenih omrežjih, vsak dan podarijo med pet in deset kebabov ljudem, ki si hrane trenutno ne morejo privoščiti. Ob tem poudarjajo, da pri tem ne gre za reklamo ali marketing, temveč za pomoč ljudem, ki se znajdejo v težkih življenjskih okoliščinah.

»Verjamemo, da človeka ne sme biti sram priznati, da je lačen. Vsak izmed nas se lahko enkrat znajde v težki situaciji,« so zapisali.

Dodajajo, da nikoli ni težko pomagati nekomu, ki iskreno pove svojo zgodbo, ob tem pa poudarjajo pomen poštenosti in medsebojnega spoštovanja.

Vsem, ki se znajdejo v stiski, sporočajo, da lahko pridejo do njih brez strahu in sramu, saj želijo po svojih močeh poskrbeti, da nihče ne bi ostal lačen.

Njihova objava je med Ptujčani znova naletela na številne pozitivne odzive in pohvale za srčnost ter pripravljenost pomagati ljudem v stiski.

PREBERITE ŠE:

Preberite še

Komentarji

SOCIALEC

SICER NISEM NA TEM, DA NE BI IMEL HRANE, A VSEENO POZDRAVLJAM POTEZO BEKI KEBAB NA VOLKMERJEVI!

Komentarji

SOCIALEC

SICER NISEM NA TEM, DA NE BI IMEL HRANE, A VSEENO POZDRAVLJAM POTEZO BEKI KEBAB NA VOLKMERJEVI!

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Scena

Slovenija

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura