Nekatere razburjajo, drugi jim ploskajo

| v Lokalno

»Všeč mi je, da lahko grem zvečer sama po mestu.« Plakati s tem zapisom so med drugim vzniknili v Ormožu, na Ptuju, v Mariboru in v Murski Soboti. Za kaj gre?

»Všeč mi je, da lahko grem zvečer sama po mestu.« 

Številni so že opazili jumbo plakate z nenavadnim zapisom, ki so se pojavili po nekaterih slovenskih naseljih, med drugim tudi v Ormožu, na Ptuju, v Mariboru in tudi v Murski Soboti.

Na družbenih omrežjih, tudi na Redditu in na omrežju X, so se ob tem razvile debate, kdo stoji za oglaševalsko akcijo, ki spominja na propagando. 

Nekateri namigujejo, da bi zadeva lahko bila povezana z migrantsko problematiko, drugi ugibajo, ali gre za še eno oglaševalsko kampanjo nekega podjetja 'z velikim finalnim razkritjem'.

Plakati opaženi v Mariboru.

Plakat v Murski Soboti.

Za odzive, ali so opazili plakate in kakšno je njihovo stališče do vsebine, smo se obrnili tudi na občine, kjer so bili plakati opaženi: Ormož, Ptuj, Maribor in Murska Sobota.

Doslej so nam z Mestne občine Ptuj sporočili, da niso »naročnik omenjenih plakatov, niti ji naročnik ni znan, zato o vsebini ne želimo ugibati in omenjenega ne moremo komentirati«.

Preberite še

Komentarji

Sergej 22

Seveda gre za migrante ki neupostevajo nič kot svoj butasti islam
Nadlegujejo vse živo

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Scena

Slovenija

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura